Jump to content Jump to menu

Produkcja/Tokarz - frezer

Publication date
Department: Produkcja
Position: Tokarz - frezer

Opis stanowiska

  • praca na tokarkach i frezarkach konwencjonalnych,
  • wykonywanie detali na podstawie rysunku technicznego,
  • kontrola jakościowa detali zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • dbanie o należyty stan techniczny maszyn i urządzeń,
  • praktyczna umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

Od kandydata oczekujemy

  • znajomość rysunku technicznego.
  • znajomość procesów technologicznych obróbki skrawaniem,
  • dyspozycyjność, sumienność, chęć do pracy,

Oferujemy

Oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres mailowy:

rekrutacja@spomasz-belzyce.com.pl.pl

Please add the following clause:

"I consent to the processing of my personal data contained in this application by the company" SPOMASZ "Bełżyce S.A., ul. Fabryczna 2, 24-200 Bełżyce, in order to carry out the recruitment process."

or the extended consent clause for the processing of personal data also for the purposes of future recruitment:

"I consent to the processing of my personal data contained in this application by the company" SPOMASZ "Bełżyce S.A., ul. Fabryczna 2, 24-200 Bełżyce, in order to carry out the recruitment process and possible future recruitment processes carried out by the Company" SPOMASZ "Bełżyce ARE.".

We kindly inform you that we will respond to selected offers.

Wstecz Go back to job offers